Новий навчальний рік ставить перед нами нові вимоги та завдання і лише через постійне прагнення кожного педагога до самовдосконалення, роботи над собою та професійного зростання, тісну співпрацю з батьківською громадою, органами місцевого самоврядування та бажання навчити, виховати, допомогти, знайти себе, своє місце в просторі дітям, ми досягнемо успіху у виконанні завдань. Колектив Лісовогринівецького ліцею, учні, батьки працюють у тісній співпраці на благо України, на підтримку кожного скривдженого українця, задля щасливого майбутнього усіх! Ми- єдині! Україна – це наше Все! Разом – до Перемоги!
![](/09112016/2024/29-08-24/zobrazhennja_viber_2024-09-17_08-14-56-092.jpg)
ГОЛОВНІ ЗАВДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ Лісовогринівецького ліцею НА 2024-2025 Н.Р.:
- Створити якісно нові умови для виконання Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», для реалізації Концепції національного виховання учнів, відродження національної духовності й залучення до її формування учнів, вчителів, батьків, громадськості, для продуктивної роботи Нової української школи.
- Підготовка до організованого початку навчання в очному режимі ліцею.
- Порушити клопотання перед засновником про:
- капітальний ремонт сховища (укриття);
- капітальний ремонт 150 м.кв підлоги у 6,8, 10класах.
- придбання 4 проекторів та 3 мультимедійні дошки
- Забезпечити систему роботи з адаптації та інтеграції здобувачів освіти до освітнього процесу. Удосконалення самооцінювання і взаємооцінювання учнів; отримання постійного зворотного зв’язку від учнів у процесі оцінювання.
- Урізноманітнювати форми роботи використання вчителями для впровадження формувального оцінювання в освітньому процесі.
- Педагогічним працівникам забезпечити реалізацію внутрішньої системи забезпечення якості освіти шляхом виконання навчальних програм відповідно Державних стандартів.
- Вчителям під час проведення навчальних занять здійснювати наскрізний процес виховання, поєднувати виховний процес із формуванням ключових компетентностей та наскрізних умінь учнів.
- Неухильно дотримуватись принципів академічної доброчесності та власним прикладом демонструвати важливість дотримання норм академічної доброчесності у педагогічній діяльності (посилання на джерела, які використовуються в роботі, справедливе оцінювання навчальних досягнень учнів, підбір завдань, які відповідають віковим можливостям учнів).
- Забезпечити реалізацію Стратегії розвитку закладу освіти на 2022-2027 роки.
|