Головна » 2017 » Листопад » 30 » Загальношкільні батьківські збори
13:21
Загальношкільні батьківські збори

29.11.2017 року в приміщенні актової зали Лісовогринівецької загальноосвітньої школі відбулися загальношкільні батьківські збори.

Присутні заслухали виступ з директора школи Антонову Тетяну Вячеславівну, яка розповіла про основні зміни у роботі закладу згідно нового Закону України «Про освіту».

У наступному виступі заступник директора з навчально - виховної роботи Лисиченко Наталія Сергіївна, яка ознайомила присутніх, якою має бути школа у майбутньому, про 8 ключових компетентностей нового випускника.

Педагог - організаторЖук Тетяна Олексіївна, яка розповіла батькам про види помилкового та справжнього авторитету, та наголосила на тому, що батьківський авторитет – важлива складова успішності виховання дітей у родині.

На закінчення Тетяна Вячеславівна звернула увагу на тісну співпрацю адміністрації школи та вчителів з батьками, батьківським комітетом. Це співпраця за різними напрямками роботи: матеріально-технічне забезпечення школи, виховання та навчання дітей, організація дозвілля. Саме порозуміння та взаємопідтримка між педагогічним та батьківським колективами є запорукою успішної роботи нашої школи.

 

Переглядів: 100 | Додав: teacher | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: