Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 01.10.2020, 06:27

Лісовогринівецький ліцей

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

12:00
Вітаємо!

Підведено підсумки І та ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, мовно-літературних конкурсів.

Вітаємо команду переможців учнів та учителів Лісовогринівецького ліцею!

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:

Трохимчук Діана, учениця 9 класу – І місце.

Нерсесян Анастасія, учениця 7 класу – ІІІ місце.

Щипановська Марія, учениця 10 класу – ІІІ місце.

Учитель Яцишена А.С.

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

Трохимчук Діана, учениця 9 класу – І місце.

Нерсесян Анастасія, учениця 7 класу – ІІ місце.

Учитель Лисиченко Н.С.

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

Редченко Максим, учень 9 класу – ІІІ місце

Лабенко Вікторія, учениця 6 класу – ІІІ місце

Учитель Коваль З.І.

 

Щипановська Діана, учениця 8 класу – ІІІ місце

Учитель Щур О.П.

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії:

Подгорнюк Артем , учень 9 класу – ІІІ місце

Учитель Орловська О.В.

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

Подгорнюк Артем, учень 9 класу – ІІІ місце

Учитель Вітковський М.Л.

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови:

Трохимчук Діана, учениця 9 класу – ІІІ місце

Городецька Олеся, учениця 11 класу – ІІ місце

Учитель Перейма  В.В.

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії:

Мельничук Валентин, учень 11 класу – ІІІ місце

Учитель Яцишена А.С.

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства:

Подгорнюк Артем, учень 9 класу – ІІ місце

Учитель Вітковський М.Л.

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

Подгорнюк Артем, учень 9 класу – ІІІ місце

Учитель Вітковський М.Л.

 

 Призери ІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 

Наумова Ілона, учениця 4 класу – ІІІ місце

Учитель Клементюк Т.В.

Дригула Марія, учениця 5 класу – ІІІ місце

Учитель Чижик О.В.

Лабенко Вікторія, учениця 6 класу – ІІІ місце

Учитель Городецька С.П.

  

Призери І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

 

Трохимчук Діана Миколаївна, учениця 9 класу -       І місце (фізика)

Учитель Яцишена А.С.

Подгорнюк Артем, учень 9 класу – ІІІ місце (зарубіжна література)

Учитель Городецька С.П.

Вітаємо переможців! 

ДЯКУЄМО ЗА НАПОЛЕГЛИВУ ЩОДЕННУ ПРАЦЮ, СТАРАННІСТЬ. БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ ЗВЕРШЕНЬ, НОВИХ ПЕРЕМОГ, УСПІХІВ У ВСІХ ПОЧИНАННЯХ.

 

Переглядів: 281 | Додав: teacher | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz