Головна » 2017 » Квітень » 27 » День цивільного захисту
18:30
День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 27 квітня у школі відбувся День цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

 

Вранці школярі зібрались на подвір’ї ліцею на урочисту лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту.

Спочатку було проведення комплексного об’єктового тренування з питань евакуації учасників навчально-виховного процесу у разі виникнення надзвичайної ситуації.

 

   

На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».

 

Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів, стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.

Медичний працівник продемонструвала надання першої медичної допомоги для дітей.

Також провели комбіновану естафету з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою „Цивільний захист” та ввідну радіаційну небезпеку.

    

Завершальним етапом було проведення загальношкільної лінійки із залученням учасників навчально-виховного процесу з нагоди завершення і урочистого закриття Дня цивільного захисту; вручення грамот переможцям окремих етапів під час проведення спланованих заходів Дня цивільного захисту.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

 

Переглядів: 66 | Додав: teacher | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: