Головна » 2017 » Грудень » 4 » «Давай родино дружно заспіваймо!»
13:42
«Давай родино дружно заспіваймо!»

Під таким гаслом пройшли родинні свята у 1 та 2 класах, класоводами яких є Кучерук Альона Миколаївна та Марценюк Лілія Анатоліївна.

 

Метою заходів було виховувати любов і повагу до найближчих і найрідніших юдей, бажання допомагати ї, вчити бути чемними, уважними, завжди пам’ятати місце, де народилися, рідну оселю. Формувати почуття обов’язку  перед батьками; виховувати єдність, колективізм, доброзичливість.

Готувалися до свят усі разом і завзято: діти вчили вірші, пісні, танці, вчителі займалися організацією дійств, конкурсами, батьки також не залишилися осторонь, вони займалися оформленням святкової зали. Щиру, добру атмосферу допомагав створювати вчитель музики Болдін Валерій Іванович.

Учні радо представляли кожен свою родину, розповідали про свої сімейні традиції. У дарунок батькам демонстрували свої артистичні здібності. Активну участь у конкурсах брали тати і мами, дідусі та бабусі. На завершення свята усі родини об’єдналися у велике класне сімейне коло та посмакували запашним короваєм.

Переглядів: 57 | Додав: teacher | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: