Головна » 2017 » Березень » 14 » НА УЧНЯХ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ АПРОБУВАЛИ ТЕСТИ ЗНО
19:16
НА УЧНЯХ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ АПРОБУВАЛИ ТЕСТИ ЗНО

Тренування перед випробуванням. Протестувати свої сили у зовнішньому незалежному оцінюванні могли всі  учні шкіл Хмельницького району. Апробація ЗНО ідентична процедурі, що відбуватиметься у травні й червні. Але, на відміну від пробного ЗНО, безкоштовна. Все тому, аби перевірити, наскільки якісною  буде основна сесія тестування.

Учнівська сотня апробовує ЗНО. Процедура майже цілком відтворює справжнє зовнішнє незалежне оцінювання. Та дає змогу підготуватися до випробування на основній сесії - інтелектуально і морально:

Ірина КОВАЛЬЧУК - спеціаліст Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти

– Дитина приходить і знає, що вона повинна залишити всі зайві речі. На робочому місці сидить лише з ручкою. Крім того, вона знає свій номер, до якого вона прикріплена.  

Одинадцятикласники мають нагоду випробувати себе у трьох дисциплінах. Кожен етап триває 40 хвилин. Перше випробування – обов’язкові для всіх тести з української мови та літератури. Чимало учнів виконують навіть швидше.

- Аудіювання було нескладним. Кілька завдань з граматики. Мені вистачило 30 хвилин.

- Завдання були прості. Найскладніше було завдання з текстом. Мені вистачило 35 хвилин.

Така апробація в області відбувається вперше.  У ній беруть участь випускники шкіл Хмельницького району. У кожного з них – блакитний, жовтий, помаранчевий або салатовий бейджик. Колір відповідає за іспит на вибір: 

Світлана ШЕРЕМЕТА – начальник відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької РДА

– Перший етап – українська мова і література. Другий – математика. Третій – історія, хімія і географія.

Автор: Це своєрідний пробний камінь, бо згодом, у квітні, чимало учнів візьмуть участь ще й пробному тестуванні. Але вже на платній основі – майже за 130 гривень. Результати ж нинішньої апробації стануть відомі вже за три тижні. Для учнів - це привід проаналізувати рівень знань. Для авторів тестів – оцінити якість завдань.

Ірина КОВАЛЬЧУК - спеціаліст Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти

– Комп’ютерна програма вимальовує діаграму і це дозволяє зрозуміти, чи питання коректно сформульоване і є не занадто важким. Або ж визначається, що питання занадто складне, і тоді воно доопрацьовується або взагалі вилучається.

Реєстрація на основну сесію ЗНО триватиме до 17 березня. Тож одразу після апробації у старшокласників є ще трохи часу змінити своє рішення та визначити інший предмет для ЗНО. Нагадуємо: окрім обов’язкового екзамену з української мови та літератури, школярі мають обрати  історію або математику, третій екзамен стосуватиметься профільних предметів: зокрема, хімії, географії, іноземних мов.

- Треба вчитися, слухати, все що дають на уроках. Цього буде достатньо, щоб виконати завдання. 

Відео

ОДТРК Поділля Центр

Переглядів: 62 | Додав: teacher | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: